Silová zóna

Naše silová zóna je v první řadě zaměřena na sportovní výkon, proto u nás nenajdeš desítky izolovaných fitness strojů, ale zato stovky možností, jak zapojit všechny svalové skupiny pomocí volných vah. Velký důraz klademe na kvalitu tréninkového vybavení a jeho variabilitu, která Ti umožní zakomponovat
do tréninku nové proměnné a tím nabourat tréninkové stereotypy, které vedou
ke stagnaci.

Vybavení, které v silové zóně najdeš:

  • Britská prémiová značka Watson Gym Equipment je jádrem naší silové zóny a jsme na ni patřičně hrdí. Na vývoji a designu jejich super-kvalitního vybavení se totiž podílejí ty největší trenérské osobnosti a atleti světa silového tréninku, mezi kterými byl i Charles Poliquin, jeden z nejuznávanějších silových koučů vůbec! Díky tomu je jejich vybavení stále o krok vpřed a reflektuje ty nejnovější poznatky, přístupy a trendy ze světa moderního silového tréninku. Od Watsonu u nás najdeš set jednoruček se širokým úchopem od 5 do 50 kilo, dvě multifunkční klece, polohovatelné lavičky, bench-press, posilovací věž s 5 stanovišti, kombinovaný stroj na předkopávání a zakopávání, lavičku na hyperextenze a glute-ham raises a k tomu specializované krátké i dlouhé osy (EZ-bar, safety squat bar, trap bar, cambered bar, axle apod.)
  • Další super-prémiovou značkou, se kterou si u nás zacvičíš, je švédská vlajková loď v oblasti weight i power lifterského sportu Eleiko. Po 50 let je Eleiko vedoucí značkou ve světě vzpírání. Spolu s více jak 900 překonanými světovými rekordy, při kterých byla použita osa Eleiko, nemá nikdo jiný takovou reputaci. Bez debat je to nejslavnější osa světa. Skvělá rovnováha, pevný ale ne moc ostrý stisk a optimální rychlost rotace – tyto vlastnosti vyjadřují slova spokojených zákazníků po celém světě – Pocit Eleiko. Kromě všech základních os (čtyři olympijské, dvě dámské, dvě technické) u nás od Eleika najdeš také všechny kotouče (dvě sady power-lifterských, dvě sady vzpěračských, dvě sady bumperů) i párovou sadu Kettlebellů od 4 do 56 kilo!
  • Vzpěračskou platformu pro vzpírání a strongman tréninky s log-liftem.