OCR zóna

OCR zóna je takovou naší malou pýchou. OCR sport (alias extrémní překážkové závody) je stále sice ještě v plenkách, nicméně už nyní má před sebou velikou budoucnost a s raketově narůstající základnou vrcholových i výkonnostních sportovců, hobbíků a fanoušků, jenž se mu věnují, vzrůstá i poptávka po tréninkových možnostech a vybavení. Proto jsme nelenili a od úplného začátku našeho konceptu jsme s touto vysoce specializovanou zónou počítali. Díky tomu se
u nás můžeš vyřádit a naučit se všem základním i pokročilým technikám ručkování, pracovat na své úchopové síle a vytrvalosti na nepřeberném množství různě tvarovaných segmentů, šplhat na laně, zvládat piny horizontální i vertikální, vyzkoušet si flying monkey jumpy apod. Celá OCR konstrukce je navíc velmi variabilní a umožňuje si vytvořit vlastní setup. Bonusem pro všechny je dalších cca 30 metrů hrazd!

Vybavení, které v OCR zóně najdeš:

  • Vlastní multifunkční konstrukce umožňující vytvoření nekonečného množství kombinací k tréninku ručkování, jejíž součástí je rovný i šikmý žebřík, low i high rig, pevné horizontální piny pro kruhy, dvě lana pro šplh (3,5 a 4 metry) a osm hrazd na flying monkey jumpy.
  • Čtyři metry vysoká horizontální stěna s vnitřními i vnějšími rohy a lezeckými úchopy.
  • MMK Grip bratrů Kadrmasů a jejich segmenty jako nunchaky, koule, ementály, H-bary, flying totem a gibboni.
  • OcrGrip Pavla Krejčího a jeho fantastický OcrGrip Board.
  • Vychytané segmenty od polských ninjů z Toroz.