Kondiční zóna

Zóna s největším počtem vybavení je ta kondiční, která je srdcem celého gymu
a zároveň spojnicí zón ostatních. Najdeš v ní desítky tréninkových pomůcek napříč spektrem všech možných sportovních a fitness odvětvích jakými jsou např. CrossFit, kalistenika, silová gymnastika, bojové sporty, atd. Její nedílnou součástí jsou také pomůcky pro funkční, kompenzační a (pre)rehabilitační cvičení. Na své si tady přijdou úplně všichni!

Vybavení, které v kondiční zóně najdeš:

  • Největší zastoupení v naší kondiční zóně mají naši slovenští bratia z Power Gears, kteří nám vyrobili posilovací konstrukci na míru se dvěma stanovišti na dřepy, dvěma stanovišti s gymnastickými kruhy, více jak 20 metry hrazd a jedním místem s bradly. Dále od nich máme pět dřevěných plyoboxů, tři páry medicineballů po 4, 6, 9 kilech a jeden 15 kilový, slambally ve váhách dvakrát 20kg a jedenkrát 50kg, švihadla, sáně, dvě zátěžové vesty, atletický žebřík, expandery, atd.
  • Dále u nás najdeš vybavení od české značky StrongGear. Od StrongGearu u nás najdeš např. dvě TRX, pět powerbagů o váze 5, 10, 15, 20 a 25 kilo, dva bulharské pytle 10 a 15 kilo, expandery, lodní lano, abmatky, švihadla, airbike, skierg, měkký plyobox apod.
  • Dále v zóně najdeš značky a vybavení jako BOSU, Woodboards, Gun-eX, kolečka na břišní svaly, zátěže na kotníky, čtyřmetrové lano na šplh, stalky a bradla v různých výškách, foam-rollery a další masážní pomůcky včetně pistole, nejrůznější elastické bandy, gumičky na SM-systém, a také 120 kilovou pneu s palicí.