+420 723 032 597 [email protected]
Služby Ceník Vybavení Náš tým

VYBAVENÍ

Pokud jsi jeden nebo jedna z těch, co vypadají už roky stejně, Tvé výsledky dlouhodobě stagnují a z cvičení se stává nudný stereotyp nutný k tomu, aby ses alespoň udržel(a) na aktuální úrovni, věř, že s novým impulsem a tréninkovou inovací lze všechno změnit! Je na to ovšem potřeba nejen správný přístup, ale také správné vybavení a oboje najdeš u nás! V TG budeš mít k dispozici ty nejkvalitnější tréninkové pomůcky ze světa silového tréninku, funkčního tréninku, vzpírání, CrossFitu, OCR, Strong man tréninku, gymnastiky, kalisteniky atd. od prémiových značek jakými jsou Watson Gym Equipment, Eleiko, Power Gears, BOSU, Gun-eX atd.

KARDIO ZÓNA

Kardio zóna v TG není nijak rozsáhlá a je zakomponována do celého prostoru gymu. Sama o sobě totiž slouží především jako doplňek ke kondičním tréninkům, místo pro předtréninkové zahřátí, či potréninkové zklidnění.

SILOVÁ ZÓNA

Naše silová zóna je v první řadě zaměřena na sportovní výkon, proto u nás nenajdeš desítky izolovaných fitness strojů, ale zato stovky možností, jak zapojit všechny svalové skupiny pomocí volných vah. Velký důraz klademe na kvalitu tréninkového vybavení a jeho variabilitu, která Ti umožní zakomponovat do tréninku nové proměnné a tím nabourat tréninkové stereotypy, které vedou ke stagnaci.

KONDIČNÍ ZÓNA

Zóna s největším počtem vybavení je ta kondiční, která je srdcem celého gymu a zároveň spojnicí zón ostatních. Najdeš v ní desítky tréninkových pomůcek napříč spektrem všech možných sportovních a fitness odvětvích jakými jsou např. CrossFit, kalistenika, silová gymnastika, bojové sporty, atd. Její nedílnou součástí jsou také pomůcky pro funkční, kompenzační a (pre)rehabilitační cvičení. Na své si tady přijdou úplně všichni!

OCR ZÓNA

OCR zóna je takovou naší malou pýchou. OCR sport (alias extrémní překážkové závody) je stále sice ještě v plenkách, nicméně už nyní má před sebou velikou budoucnost a s raketově narůstající základnou vrcholových i výkonnostních sportovců, hobbíků a fanoušků, jenž se mu věnují, vzrůstá i poptávka po tréninkových možnostech a vybavení. Proto jsme nelenili a od úplného začátku našeho konceptu jsme s touto vysoce specializovanou zónou počítali. Díky tomu se u nás můžeš vyřádit a naučit se všem základním i pokročilým technikám ručkování, pracovat na své úchopové síle a vytrvalosti na nepřeberném množství různě tvarovaných segmentů, šplhat na laně, zvládat piny horizontální i vertikální, vyzkoušet si flying monkey jumpy apod. Celá OCR konstrukce je navíc velmi variabilní a umožňuje si vytvořit vlastní setup. Bonusem pro všechny je dalších cca 30 metrů hrazd!