+420 723 032 597 [email protected]
Služby Ceník Vybavení Náš tým

Jan Huleš

Kondiční trénink

Silový trénink

Zdravotní cvičení

Honza v TG působí jako osobní trenér se specializací na silový a objemový trénink, kondiční trénink a zdravotní cvičení.

„Ahoj, jmenuji se Honza a jsem učitel, trenér a hlavně člověk, se kterým je docela sranda. Již od dětství se věnuji sportu, který se pro mě stal nedílnou součástí života. Mám vystudované 2 vysoké školy se sportovním zaměřením. Získal jsem magisterský titul a za těch 5 let na vysoké škole jsem snad něco pochytil. Mám pár certifikátů a kurzů, které mě opravňují vést trenérské lekce. Mnohem důležitější je především snaha se posouvat a vzdělávat se v oboru. Fitness je stále se vyvíjející obor a tak se snažím držet krok s dobou a neustále si obnovuji své znalosti, tak abychom společně došli k vašemu vytouženému cíli.

Poskytuji trenérské lekce a jídelníčky lidem, co chtějí zlepšit svojí postavu, nebo odstranit svalové dysbalance. Dále se věnuji sportovcům, kteří chtějí zlepšit kondiční schopnosti nebo lidem, kteří mají nějaký zdravotní handicap a potřebují kvalifikovaný dohled (obezita, cukrovka, atd.). Se svými klienty pracuji tak, že je naučím správnou techniku a přizpůsobím cvičení jejich somatotypu a úrovni zdatnosti.“