Testy střevního mikrobiomu pro lepší zdraví

Zajímá Tě, jak je skutečně stará Tvá mikrobiota? Chceš vědět v jaké kondici je Tvé střevo?

Někteří dvacetiletí jedinci mohou mít mikrobiotu i devadesátiletého seniora. 

Díky testu mikrobiomu určíme věk mikrobioty člověka a zjistíme, není-li narušený stav vašeho střevního systému. Porovnáme zastoupení vybraných skupin bakterií a přiřadíme je k dané věkové skupině. 

Včasným odhalením velkého rozdílu mezi skutečným věkem jedince a jeho mikrobiomovým věkem lze totiž nepříznivý trend zastavit a změnou životního stylu předejít fatálním důsledkům.

Ovlivni kondici svých střev a pečuj o ně.

Hippokrates, otec moderní medicíny, řekl, že všechny potíže člověka začínají ve střevech, a to již v letech 460–370 před naším letopočtem. Jak jistě víš, střevo je dnes bráno jako druhý mozek, je odpovědné za řadu důležitých reakcí a procesů v lidském těle. Proto je důležité znát jeho stav. Pokud totiž není v pořádku (a to v počátcích nemusíme vůbec pociťovat), lze vhodným zásahem zastavit přicházející katastrofu. MICROBIOME TEST je určen jak pro klienty, kteří mají potíže, tak pro klienty, kteří o sebe chtějí pečovat. Při včasném zásahu, lze na základě výsledků analýzy svoji střevní mikrobiotu obnovit do rovnovážného stavu.

V rámci MICROBIOME TEST, Ti ze zaslaného vzorku provedeme analýzu střevní mikrobioty se zaměřením na 2 hlavní skupiny bakterií, a to laktobacily a bifidobakterie, jejichž zastoupení v mikrobiomu jsme schopni velmi přesně detekovat. Právě tyto bakterie nás zásadně ovlivňují. I z tohoto důvodu jsou hlavní součástí všech probiotických produktů.

Jakožto oficiální partneři společnosti Harmonelo, kteří se neustále školí a vzdělávají v oblasti střevního mikrobiomu a jeho vlivu na zdraví člověka, jsme schopni Ti test nejen zprostředkovat, ale především Ti pomoci s interpretací výsledku, výběrem vhodných doplňků a nastavením nového životního stylu. Díky této možnosti může být náš přístup k Tobě skutečně individuální!

V případě Tvého zájmu o tuto výjimečnou službu nás kontaktuj na mailu: [email protected]