+420 723 032 597 [email protected]
Služby Ceník Vybavení Náš tým

DOSTAŇ SE
DO FORMY

Nechej Tvůj Gym stát se místem, kde si začneš plnit své sny. Nejsme pouze tělocvična, jsme "rodina", která Tě podpoří na cestě k dosažení Tvých cílů. U nás nenajdeš stereotypní rutinu, ale motivaci a radost z cvičení. S 24-hodinovým provozem můžeš věnovat čas sobě a svému zdraví, kdykoliv chceš a potřebuješ. Naši profesionální trenéři Ti poradí a ukážou, jak dosáhnout výjimečných výsledků. Začni se cítit silněji, zdravěji a žít naplno.
Přijď k nám do Tvého Gymu a zjisti, že Tvé nejlepší já je na dosah ruky. Buď odhodlaný, silný a staň se součástí naší TG rodiny! Tvá cesta za úspěchem začíná právě tady.

Přijď kdy chceš

ALE NA POPRVÉ POZOR!

Vzhledem k našemu konceptu a systému privátního členství, díky kterému se do TG dostaneš kdykoliv chceš a potřebuješ, je třeba nejprve podstoupit následujících 5 kroků.

ZAREGISTRUJ SE

Na tomto odkazu proveď svou registraci

NAVRHNI TERMÍN SCHŮZKY

Napiš nám na e-mail ([email protected]), kdy bychom se mohli v TG sejít. Ideálně nám napiš více možností.

VYČKEJ NA ODPOVĚĎ

Vyčkej na náš e-mail s potvrzením konkrétního termínu.

VYŘÍDÍME FORMALITY

V domluveném termínu se spolu potkáme v TG (koukni se dole na stránce na mapky ať k nám v pohodě trefíš a víš kde zaparkovat) a dořešíme spolu nezbytné papírování. Ukážeme Ti, jak to u nás chodí a předáme Ti čip.

MŮŽEŠ ZAČÍT

Gratulujeme! Jsi součástí TG rodiny! Jestli půjdeš cvičit hned už je jen na tobě. ;)

NAŠE ČLENSTVÍ

HLAVNÍ VÝHODY

Profesionální trenéři

Každý z našich trenérů je profesionál a trenér na plný úvazek. Díky tomu, i jejich různým specializacím, Ti můžeme nabídnout širokou škálu individuálních služeb. Nevíš co a jak a chceš pomoci v začátcích? Nebo už nějakou dobu cvičíš a líbí se Ti kulturistika / vzpírání / crossfit / OCR / silový trojboj a rád bys s tím začal(a) pod zkušeným dohledem? Také Tě Dokážeme naučit lépe běhat a připravit Tě na závod. Dokonce Ti umíme pomoci i pokud Tě něco trápí a bolí! Samozřejmostí je u nás také personalizované výživové poradenství v podání skutečného odborníka na výživu. Náš tým Ti zkrátka se vším dokáže pomoci a poradit!

Non-stop provoz

Zásadním benefitem našeho konceptu je 24 hodinová provozní doba právě díky systému privátního členství, na jehož základě je Ti umožněn neomezený přístup do prostor centra ve dne i v noci. Čas u nás není Tvým nepřítelem, ale tréninkovým nástrojem.

Samoobslužný bar

Součástí našeho 24/7 konceptu je i samoobslužný bar, takže ani při Tvém nočním tréninku nebudeš ochuzen o jeho širokou nabídku, která se skládá z doplňků stravy té nejvyšší kvality! Dbáme na to, aby produkty, které nabízíme, byly nejen funkční, ale zároveň co nejvíce čisté, tedy aby neobsahovaly nadbytečné množství chemických dochucovadel, konzervantů a dalších balastních látek. Dokonce si, v souladu s naší filosofií, necháváme míchat vlastní suplementy na míru pod svou značkou TG!

TVŮJ PODCAST

Co se v naší posilovně skloňuje často, jsou všechna témata aktivního životního stylu. Lajfstajlu, o kterém tady bude řeč ve všech epizodách s odborníky na jeho nejrůznější podoby. To, že jsme Tvůj podcast ale myslíme vážně, proto nám napiš nám na IG @tvujgym, co tě baví poslouchat, ať tě na cestě za tím Tvým stylem můžeme doprovodit.

NAŠE SLUŽBY

CO NABÍZÍME

Nadstandardní služby, to je to, v čem se snažíme co nejvíce vynikat mezi ostatními a díky čemu Ti dokážeme skutečně pomoci, ať už je Tvůj záměr nebo problém jakýkoliv. V našem portfoliu služeb například najdeš nejen individuální tréninky, komplexní i ty specializované, ale také skupinové lekce, diagnostiku pohybového aparátu, kompenzační, nápravné a (pre)rehabilitační cvičení, výživové poradenství se skutečným odborníkem, atd.

Otevřeno Po - Ne: NONSTOP

CENA ČLENSTVÍ

ČASOVÉ

Vhodná varianta, pokud chceš gym využívat na maximum a chodit cvičit pravidelně více jak 3x týdně nebo dokonce i vícekrát za den.

1 měsíc

1 400 Kč

Bonus: možnost navštívit Gym i vícekrát za den.
6 měsíců

7 800 Kč

Bonus: možnost navštívit Gym i vícekrát za den + 1x privátní lekce s osobním trenérem.
12 měsíců

14 400 Kč

Bonus: možnost navštívit Gym i vícekrát za den + 3x privátní lekce s osobním trenérem + skupinové lekce ZDARMA.

VSTUPOVÉ

Vhodná varianta, pokud chodíš cvičit nepravidelně nebo méně než 3x týdně.

5 vstupů

650 Kč

Platnost členství: 1 měsíc.
10 vstupů

1 200 Kč

Platnost členství: 3 měsíce.
20 vstupů

2 200 Kč

Platnost členství: 6 měsíců.
30 vstupů

3 000 Kč

Platnost členství: 9 měsíců.

ZKUŠENOSTI

RECENZE KLIENTŮ

Tucnak Garage

Naprosto pohodová atmosféra a profesionální trenéři/trenérky. Jako amatér jsem se tam necítil vůbec špatně. Mohu jedině doporučit.

BédaVonKolin

Nejlepší místo kde si můžete zacvičit. Krásné čisté moderní prostory. Špičkové vybavení. Díky tomu že je to soukromé fitko chodi sem lidí kteří skutečně chtějí cvičit a ne se fotit v zrcadle nebo hodinu běhat na páse. Díky možnost přijít 24 hodin denně si můžete užít cvičení o půlnoci nebo v 5 ráno 😎. Musíte být členem klubu aby vám byl umožněny vstup. Vstup je na čip. Potom můžete využívat výhod Gymu jak se vám bude líbit. Například samoobslužný bar je parádní věc 😀

Filip Zitnak

Kolínský nonstop gym s příjemným prostředím a fajn osazenstvem. Vše funguje, majitel se stará jak má, benefitem je svobodná atmosféra samoobslužného gymu a možnost osvěty formou seminářů. Dávám pět hvězd.Jen tak dál.

LOKACE + PARKOVÁNÍ

VIRTUÁLNÍ

PROHLÍDKA

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Proč vlastně Tvůj Gym?

Podstatné jméno „Gym“ jako tělocvična a přivlastňovací zájmeno „Tvůj“ aka brát gym jako vlastní. TG je zkrátka místem, na kterém se budeš cítit jako doma se vším všudy, co k tomu patří.. 😉

Jaké je provozní doba?

Díky našemu konceptu privátního členství je pro naše členy provozní doba non-stop, tedy zacvičit si u nás můžeš opravdu kdykoliv, třeba i v noci, a to i o víkendech či svátcích.

Co znamená privátní členství?

Privátní členství je forma registrace, kdy nám podepíšeš jeden papír, hodíš nám úsměv do kamery a vybereš si čip v podobě přívěšku, náramku nebo karty, díky kterému můžeš využívat všech výhod gymu.

Co musím udělat pro to, abych se stal členem?

Ideálně následovat tento postup, nicméně jde jen o registraci tady na webu a domluvení si termínu schůzky s námi, na které vyřešíme zbývající byrokracii, předáme Ti čip a ukážeme, jak to u nás funguje v praxi.

Je možné chodit cvičit i bez privátního členství?

Tohle možné není právě z důvodu našeho konceptu, kdy je třeba, aby každý náš klient měl hotovou registraci a byl mu přidělen čip, který ho opravňuje ke vstupu do gymu. Bez něj se k nám zkrátka nedostaneš.

Je možné si TG nejprve vyzkoušet, než se stanu členem?

Ano, tohle možné je po předchozí domluvě ideálně na mailu [email protected]. První návštěva gymu je zdarma a také samozřejmě zcela nezávazná.

Co všechno se v TG dá odcvičit?

Všechno! 🙂 Samozřejmě, v dnešní době rozmachu všech možných i nemožných sportů a typů cvičení, se najdou věci, které si u nás prostě neodcvičíte, nicméně vybavení na silový trénink, kondiční trénink, vzpírání, kalisteniku, silovou gymnastiku, OCR, CrossFit, bojové sporty máme. 😉

Najdu v TG i trenéry co mi pomůžou s tréninkem?

Ano, v gymu funguje tým trenérů s různým zaměřením a specializací. Ideální je si vybrat jednoho z nich a napřímo ho kontaktovat. Pakliže si s výběrem nevíš rady, nebo daný trenér nemá již volné termíny, klidně nám napiš na mail a my celé kolečko vyřešíme za Tebe.

Skupinové lekce děláte? Případně jaké, kdy a jak se na ně přihlásit?

Ano, máme, ale pouze omezený počet kvůli prostoru, Jejich seznam i s popisem a termíny lekcí nalezneš pod tímto odkazem. Jediné co musíš udělat je zaregistrovat se a následně se přes svůj účet na danou lekci a daný termín přihlásit. Na skupinové lekce nemusíš mít privátní členství!

Slevy, benefity a další výhody, vedete něco z toho?

Jasně! V TG mají levnější vstup jak studenti (podmínkou je prezenční studium a věk do 26 let!) tak ZTP (podmínkou je platný průkaz). Kompletní ceník nalezneš zde. Dále přijímáme karty od Multisportu, Benefity.cz a Sodexo Multi Pass. V případě zájmu o využití jakékoliv slevy či benefitu nám tuto skutečnost sděl už při domlouvání termínu privátního členství, nebo klidně až na samotné schůzce, případně jakmile benefit obdržíš abychom Ti ho nastavili v systému.

NAŠI PARTNEŘI