Individuální tréninky s možností specializace

Díky našemu profesionálnímu trenérskému týmu můžeme všem zájemcům nabídnout individuální trenérské služby s možností hned několika specializací jakými jsou: (pre)rehabilitace a zdravotní cvičení, silový a kondiční trénink, vzpíraní, CrossFit, běh a OCR, kalistenika a silová gymnastika.

Všichni naši trenéři jsou profesionálové, pro které je předávání svých zkušeností klientům nejen prací, ale především posláním, které je naplňuje. I z tohoto důvodu se všichni naši trenéři neustále vzdělávají nejen ve svých vlastních specializacích, ale i v moderních trendech a směrech ve fitness obecně.

Pakliže jsi začátečník, který si není jistý výběrem cviků a jejich správnou technikou provedení, člověk s dlouhodobými problémy pohybového aparátu, nebo sportovec, co se chce posunout v rámci své sportovní přípravy, neboj se nám ozvat. Dokážeme Ti pomoci se připravit téměř na cokoliv!

V případě Tvého zájmu o naše trenérské služby nás kontaktuj na mailu: [email protected], nebo se ozvi přímo konkrétnímu trenérovi.