Genetické testy za účelem zvýšení kondice

GENETICKÁ ANALÝZA Z KRVE OD SPOLEČNOSTI LIFE TEST

Jsme společnost s dlouholetou praxí ve výzkumu DNA, složená z expertů na zdraví, biotechnologie a diagnostiku. Jsme personálně propojení se švédskou DNA laboratoří TATAA Biocenter AB ústavem akademie věd BIOCEV v Praze. Jedná se o špičkové a mezinárodně uznávané laboratoře. Díky tomu máme zajištěné odborné provedení vybraných postupů.

Poskytujeme vyšetření DNA s cílem objasnit nutriční a sportovní genetické předpoklady pro optimalizaci životního stylu. Pomocí naší analýzy si můžeš optimálně nastavit jídelníček, pohybovou aktivity a objevit rizika některých onemocnění, či poranění. V Česku naší analýzou prošel i Jiří Tkadlčík – vícenásobný šampion v Arnold Classic Strongman a Ty si s ním můžeš pustit rozhovor.

Chceme umožnit každému objevit genetický potenciál pomocí analýzy, díky které budete mít výsledky za méně než deset dní a za příznivou cenu. 

Výsledky analýzy z krve jsou rozděleny na jednotlivé genetické předpoklady, u kterých jsou vždy rozepsané doporučení na základě vašeho výsledku. Můžeš si tak zakoupit přesně to, co Tě zajímá. Například můžeš zjistit jaké nastavení příjmu sacharidů, bílkovin a tuků, je pro Tebe ideální. Genetika Ti také odhalí, jak dobře pálíš tuky nebo jak moc by ses měl(a) hýbat.

  • Genetická analýza pro spalování tuků

Tato analýza Ti pomůže optimalizovat příjem jednotlivých živin (sacharidů, tuků, bílkovin) dle Tvého genetického nastavení. Zjistíš, zda je pro Tebe vhodnější dieta s nižším nebo naopak vyšším obsahem sacharidů. Řekneme Ti, kolik hodin týdně by ses měl(a) věnovat pohybové aktivitě, zda Ti hrozí zvýšené riziko nadváhy a prozradíme Ti, jaký dopad na Tebe mají dietní chyby. Rovněž budeš vědět, zda máš lepší či horší předpoklady pro spalování tuků. Toto zahrnuje analýzu 10 genetických předpokladů, které jsou předem definovány.

  • Genetická analýza pro lepší výkon

Díky této analýze budeš schopen(a) upravit svůj tréninkový plán tak, abys dosáhl(a) maximálního zlepšení svého sportovního výkonu. Odhalíš, jaký typ svalové struktury ve Tvém genetickém profilu dominuje. Pochopíš, jaká je Tvoje regenerační kapacita a zda Ti nehrozí vyšší riziko poranění. Muži se dozví, jaký vliv má jejich genetika na hladinu testosteronu ženy zase, jak efektivně dokáží spalovat tuk. A protože správná výživa je zcela nezbytná pro zlepšení sportovního výkonu, budeš mít možnost zjistit, jaký způsob stravování je pro Tebe optimální. Toto zahrnuje analýzu 10 genetických předpokladů, které jsou předem definovány.

  • Genetická analýza pro lepší zdraví

Díky této analýze zjistíš, jaká zdravotní rizika u Tebe mohou být zvýšená a co dělat, abys je snížil(a). Dozvíš se, zda Ti hrozí zvýšené riziko diabetu II. typuvysokého krevního tlakuonemocnění srdce, kloubů a zda máš vyšší sklony ke vzniku chronického zánětu. Kromě jednotlivých rizik Ti prozradíme, kolik hodin týdně bys měl(a) věnovat pohybové aktivitěabys některá rizika případně snížil(a) a rovněž zjistíš, jaká je Tvá citlivost na inzulin. Toto zahrnuje analýzu 10 genetických předpokladů, které jsou předem definovány.

  • Genetická analýza Flexi

Pokud nemáš zájem o naše specializované analýzy a raději si chceš vytvořit vlastní kombinaci předpokladů, máme pro Tebe připravený flexibilní balíček. Při zakoupení tohoto balíčku si můžeš vybrat libovolnou analýzu 10 genetických předpokladů, které Ti následně odemkneme. Analýzou získáš doživotní přístup do portálu, kde si můžeš zakoupit další výsledky genetických předpokladů pouze za 300 Kč.

Jakožto oficiální partneři společnosti Life Test, kteří se neustále školí a vzdělávají v oblasti nutriční a sportovní genetiky, jsme schopni Ti test nejen zprostředkovat, ale především Ti pomoci v nastavení nového životního stylu reflektujícího Tvé genetické předpoklady. Díky této možnosti může být náš přístup k Tobě skutečně individuální!

V případě Tvého zájmu o tuto výjimečnou službu nás kontaktuj na mailu: [email protected]