Diagnostika pohybového aparátu dle metodiky 3SD a FSU

Diagnostika pohybového aparátu je výjimečná především svou komplexností, kdy bere v úvahu komplexní vyhodnocení mnoha faktorů a souvislostí, ať se týkají pohybu, síly, svalové funkce, mechaniky pohybu základních pohybových vzorů bez zatížení a v zatížení, nastavení tréninku a dalších možných individuálních faktorů. Vyhodnocuje vždy celý tréninkový systém, kde může být celá řada chyb, ze kterých mohou plynout rizika zranění, zdravotní problémy a také zhoršená výkonnost. Diagnostika je pro každého sportovce, který řeší svou sportovní životnost a chce preventivně předcházet zranění nebo běžným problémům pohybového aparátu a s tím i zlepšit sportovní výkon.

3SD je diagnostika určená pro amatérské a profesionální sportovce a jejím cílem je maximální prevence zranění a možných běžných problémů pohybového aparátu, kterým můžeme předcházet. Je určená pro všechny, kteří pracují se sportovci, ať jde o trenéry, sportovní trenéry, terapeuty či sportovce samotné. Zároveň věříme, že maximální analýzou mnoha faktorů a pohybu nezlepšíme jen prevenci, ale zároveň zlepšíme i sportovní výkon jako takový, proto je naším mottem „LEPŠÍ SPORTOVNÍ VÝKON BEZ ZRANĚNÍ“.

FSU je ve stručnosti integrovaný cvičební systém, sloužící k prevenci
a zlepšení funkce páteře a součástí s ní souvisejících.

V případě Tvého zájmu o diagnostiku pohybového aparátu nás kontaktuj na mailu: [email protected], nebo se ozvi přímo Markovi Rozmanovi nebo Martinu Cintlovi.