+420 723 032 597 [email protected]
Služby Ceník Vybavení Náš tým

SLUŽBY

Nadstandardní služby, to je to, v čem se snažíme co nejvíce vynikat mezi ostatními a díky čemu Ti dokážeme skutečně pomoci, ať už je Tvůj záměr nebo problém jakýkoliv. V našem portfoliu služeb například najdeš nejen individuální tréninky, komplexní i ty specializované, ale také skupinové lekce, diagnostiku pohybového aparátu, kompenzační, nápravné a (pre)rehabilitační cvičení, výživové poradenství se skutečným odborníkem, atd.

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY

Díky našemu profesionálnímu trenérskému týmu můžeme všem zájemcům nabídnout individuální trenérské služby s možností hned několika specializací jakými jsou: (pre)rehabilitace a zdravotní cvičení, silový a kondiční trénink, vzpíraní, silový trojboj, CrossFit, běh a OCR, kalistenika, silová gymnastika a fitness racing. Všichni naši trenéři jsou profesionálové, pro které je předávání svých zkušeností klientům nejen prací, ale především posláním, které je naplňuje. I z tohoto důvodu se všichni naši trenéři neustále vzdělávají nejen ve svých vlastních specializacích, ale i v moderních trendech a směrech ve fitness obecně. Pakliže jsi začátečník, který si není jistý výběrem cviků a jejich správnou technikou provedení, člověk s dlouhodobými problémy pohybového aparátu, nebo sportovec, co se chce posunout v rámci své sportovní přípravy, neboj se nám ozvat. Dokážeme Ti pomoci se připravit téměř na cokoliv!

SKUPINOVÉ LEKCE

Byť jsme Gym, ve kterém se primárně zaměřujeme na individuální služby šité každému klientovi na míru, naleznete u nás i skupinové lekce pod dozorem našich trenérů a sice:

  • TG Spalovač s Michalem – intervalový HIIT (High Intensity Interval Training) trénink bez nářadí, pouze s vlastní váhou, díky čemuž je vhodný i pro začátečníky.
  • TG Funkční trénink s Viki – intervalový HIIT (High Intensity Interval Training) trénink na předem určených stanovištích s využitím nejrůznějšího nářadí, tato lekce není vhodná pro začátečníky.

V případě Tvého zájmu o naše skupinové lekce přejdi na náš rezervační systém a vytvoř si rezervaci v rozvrhu lekcí.

V případě Tvého zájmu o naše trenérské služby nás kontaktuj na mailu: [email protected], nebo se ozvi přímo konkrétnímu trenérovi.

DIAGNOSTIKA

Diagnostika pohybového aparátu je výjimečná především svou komplexností, kdy bere v úvahu komplexní vyhodnocení mnoha faktorů a souvislostí, ať se týkají pohybu, síly, svalové funkce, mechaniky pohybu základních pohybových vzorů bez zatížení a v zatížení, nastavení tréninku a dalších možných individuálních faktorů. Vyhodnocuje vždy celý tréninkový systém, kde může být celá řada chyb, ze kterých mohou plynout rizika zranění, zdravotní problémy a také zhoršená výkonnost. Diagnostika je pro každého sportovce, který řeší svou sportovní životnost a chce preventivně předcházet zranění nebo běžným problémům pohybového aparátu a s tím i zlepšit sportovní výkon. 3SD je diagnostika určená pro amatérské a profesionální sportovce a jejím cílem je maximální prevence zranění a možných běžných problémů pohybového aparátu, kterým můžeme předcházet. Je určená pro všechny, kteří pracují se sportovci, ať jde o trenéry, sportovní trenéry, terapeuty či sportovce samotné. Zároveň věříme, že maximální analýzou mnoha faktorů a pohybu nezlepšíme jen prevenci, ale zároveň zlepšíme i sportovní výkon jako takový, proto je naším mottem „LEPŠÍ SPORTOVNÍ VÝKON BEZ ZRANĚNÍ“. FSU je ve stručnosti integrovaný cvičební systém, sloužící k prevenci a zlepšení funkce páteře a součástí s ní souvisejících.

V případě Tvého zájmu o diagnostiku pohybového aparátu nás kontaktuj na mailu: [email protected], nebo se ozvi přímo Markovi nebo Martinovi.

KOMPENZACE

Pokud Tě trápí problémy pohybového aparátu, včetně zcela nejběžnějších bolestí zad, tak jsi u nás správně! V první řadě je třeba správně diagnostikovat příčinu problému, která se občas skrývá v úplně jiných částech těla, než do kterých se skrz bolest promítá a na to následně zvolit to správné nápravné/kompenzační/rehabilitační cvičení. Tímto postupem se dá vyřešit většina problémů pohybového aparátu včetně těch chronických! Zástup spokojených klientů, kteří se díky našim terapeutům zbavili mnohdy už chronických bolestí, se každý měsíc rozrůstá a i Ty můžeš být tím dalším v řadě bez bolesti! Stačí, když se s námi o svůj problém podělíš a my už pak cestu k jeho řešení najdeme.

V případě Tvého zájmu o diagnostiku pohybového aparátu nás kontaktuj na mailu: [email protected], nebo se ozvi přímo Markovi nebo Martinovi.

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

O personalizované výživové poradenství formou online koučinku se u nás stará Láďa Žatečka, skutečný odborník v oblasti výživy. Láďa je odborník v oblasti personalizované výživy, aktivní sportovec a trenér, který má slabost pro dobré jídlo. Vystudoval obor výživy na ČZU, během svého studia načerpal mnoho zkušeností ve svém oboru v Německu, Izraeli, Belgii i dalších zemích a také osobně přednášel například na mezinárodní konferenci ve Švédsku. V současnosti vede společnost LifeTest zaměřující se na personalizovanou výživu s pomocí genetické analýzy a své znalosti v této oblasti zároveň rozvíjí v rámci doktorského studia. Nyní pomáhá lidem s nastavením udržitelného způsobu stravování, které vede k dlouhodobým výsledkům. Chce tím bojovat proti různým extrémním a módním dietám. Pokud tedy potřebujete poradit s jídelníčkem, Láďa je pro vás ten pravý.

V případě Tvého zájmu o personalizované výživové poradenství nás kontaktuj na mailu: [email protected], nebo se ozvi přímo Láďovi.