Přidej se k nám!

1. Zaregistruj se
Na tomto odkazu proveď svou registraci:
2. Navrhni termín schůzky
Napiš nám na e-mail, kdy bychom se mohli v TG sejít. Ideálně nám napiš více možností.
3. Vyčkej na odpověď
Vyčkej na náš e-mail s potvrzením konkrétního termínu.
4. Doraž do TG
Ve vzájemně domluveném termínu se spolu potkáme v TG.
5. Vyřídíme nezbytnosti
Dořešíme spolu nezbytné papírování, ukážeme Ti, jak to u nás chodí a předáme ti čip.
6. Můžeš začít!
Jsi oficiálně členem TG rodiny! Jestli půjdeš cvičit hned už je jen na tobě.

FAQ

Podstatné jméno „Gym“ = tělocvična a přivlastňovací zájmeno „Tvůj“ = brát gym jako vlastní. TG je zkrátka tělocvičnou, ve které se budeš cítit jako doma se vším všudy, co k tomu patří.. 😉

Díky našemu konceptu privátního členství je pro naše členy provozní doba non-stop, tedy zacvičit si u nás můžeš opravdu kdykoliv a to i o víkendech či svátcích.

Privátní členství je forma registrace, která se řídí jasně daným procesem a díky které si můžeme dovolit nabídnout Ti všechny výhody gymu.

Ideálně následovat postup na této stránce, ale v rychlosti jde jen o registraci tady na webu + domluvení termínu schůzky s námi, na které vyřešíme zbývající byrokracii a ukážeme Ti, jak to u nás funguje v praxi.
 
Tohle možné není právě z důvodu našeho konceptu, kdy je třeba, aby každý náš klient měl hotovou registraci a byl mu přidělen čip, který ho opravňuje ke vstupu do gymu. Bez něj se k nám zkrátka nedostaneš.

Ano, tohle možné je po předchozí domluvě ideálně na mailu [email protected]. První návštěva gymu je zdarma a také samozřejmě zcela nezávazná.

Všechno! 🙂 Samozřejmě, v dnešní době rozmachu všech možných i nemožných sportů a typů cvičení, se najdou věci, které si u nás prostě neodcvičíte, nicméně vybavení na silový trénink, kondiční trénink, vzpírání, kalisteniku, silovou gymnastiku, OCR, CrossFit, bojové sporty máme. 😉

Ano, v tuto chvíli v gymu funguje hned několik trenérů s různým zaměřením a specializací. Ideální je si vybrat jednoho z nich a rovnou ho kontaktovat napřímo. Pakliže si s výběrem nevíte rady, nebo daný trenér nemá již volné termíny, klidně nám napiš na mail [email protected] a my celé kolečko vyřešíme za Tebe.

V současné době máme 4 skupinové lekce týdně, Tabatu s vlastní vahou, kruhový trénink s nářadím, vzpírání a WOD. Jejich seznam i s popisem a rozvrhem lekcí naleznete pod tímto odkazem. Jediné co je třeba udělat, je zaregistrovat se a následně se přes svůj účet na danou lekci a daný termín přihlásit. Na skupinové lekce nemusíte mít privátní členství!

Samozřejmě! V TG mají levnější vstup jak studenti (podmínkou je prezenční studium a věk do 26 let!) tak ZTP (podmínkou je platný průkaz ZTP). Kompletní ceník členství a služeb naleznete zde. Dále přijímáme benefity od Multisportu, Benefity.cz a Sodexo Flexi Pass. V případě zájmu o využití jakékoliv slevy či benefitu nám tuto skutečnost sdělte už při domlouvání termínu privátního členství, nebo klidně až na samotné schůzce.

Sleduj
na Instagramu